fbpx

APARTAMENT WROCŁAW

gres na ścienie

Salon otwarty na kuchnię. Pomiędzy częścią jadalną salonu znajduje się stół barowy z wysokimi krzesłami. Ściana przy stoliku barowym wykonanym z marmuru sporządzona z połyskującego gresu w odcieniu grafit-szary. Ściana ta reaguje inaczej na światło nocne i dzienne, dzięki czemu uzyskano efekt zupełnie innego charakteru wnętrza dniem i nocą.

gres_dwa rodzaje oświetlony z góry

W projektowanym wnętrzu zaproponowano połączenie jasnych beżowych odcieni większości ścian wraz z jasną podłogą, w połączeniu  z akcentem grafitowego błyszczącego gresu. Okładzina ścienna nabiera innego wyglądu i charakteru- w nocy, przy braku oświetlenia dziennego, gres ścienny czerpie ze swojej głębi i jest znacznie ciemniejszy, odbijając w sobie wszystkie punkty oświetleniowe dodaje wnętrzu pewnego wyrafinowania. Dniem gres ukazuje swój naturalny wygląd, patrząc wprost wygląda na szary, wyraźnie odsłania swoją fakturę i pęknięcia. Jest piękny.

grafitowy gres gres przy nocnym oświetleniu

Po drugiej stronie ściany z gresem znajduje się szafa wnękowa dostępna od strony korytarza. Całość kolorystyki wnętrza została lekko ożywiona akcentami z purpury (boczne ścianki oddzielenia między salonem a korytarzem).

otwarta kuchnia na salon

Cieszę się tym wnętrzem i uzyskaną kilkoma drobnymi zmianami przestrzenią.

Podobnie jak cieszę się poranną kawą, w wykonaniu Miguel’a- CoffeeMożliwość komentowania jest wyłączona.


POBIERZ BEZPŁATNY PORADNIK