fbpx

Uważnie poznaje wytyczne moich klientów by jak najpełniej odpowiadać na ich potrzeby i tworzyć dla nich wyjątkowe rozwiązania.

O PRZESTRZENIACH PRYWATNYCH

Projektowane przeze mnie wnętrza stają się odzwierciedleniem ich właścicieli. Przybliżam wystrój, estetykę i klimat przestrzeni do potrzeb i charakteru jej przyszłych użytkowników dodając do tego szczyptę własnej ekspresji artystycznej. Indywidualny projekt wnętrza to wygoda i luksus korzystania z dobrze dopasowanej przestrzeni „szytej na miarę” oraz komfort posiadania indywidualnego rozwiązania.

O PRZESTRZENIACH KOMERCYJNYCH

Projektowane przeze mnie  przestrzenie biurowe i komercyjne charakteryzują się dużą elastycznością i dopasowaniem do zmieniających się trendów rynkowych. Adaptuje przestrzeń oraz sposób działania firmy tworząc symbiotyczny organizm, w którym każda część zaprojektowanej przestrzeni posiada swoją odrębną funkcję. Funkcje te wspierają się, przenikają i uzupełniają. Współpracuje z firmami rożnych sektorów rynkowych- miałam przyjemność aranżować przestrzeń dla MaxBoegl, Wurth czy Codility. Przestrzenie komercyjne, takie jak kawiarnie, restauracje czy obiekty sportowe rozpatrywane są pod względem spójnej identyfikacji wizualnej i adekwatnego wpływu i interakcji z ich przyszłymi użytkownikami.

O BUDYNKACH MIESZKALNYCH

Lata pracy w biurach architektonicznych, doświadczenie, które przyniosło projektowanie dla ludzi wnętrz oraz własna praca ze sobą dało wyjątkowe spojrzenie na projektowanie przestrzeni mieszkalnych- czyli domów. Na indywidualny projekt domu patrzę przez pryzmat osób, które ten projekt zamawiają, widzę w jaki sposób przestrzeń może ich wspierać i wzmacniać wartości, które sobą reprezentują. Postrzegam dom w kategoriach harmonii przestrzennej, ciepła, bezpieczeństwa i stabilności. W połączeniu z twardymi i rzetelnymi umiejętnościami wyniesionymi z praktyki zawodu architekta ta miękka i sensytywna jakość daje mi pełnię.

O MNIE

Jestem architektem, ukończyłam Wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Wrocławskiej w maju 2006. Swoje doświadczenie zdobyłam pracując w dużych zespołach projektowych w Polsce i za granicą. W czerwcu 2010 otworzyłam własną pracownię by tworzyć i projektować proponując klientom rozwiązania architektoniczne dorównujące światowym standardom z nastawieniem na bardzo indywidualne rozwiązania i konkretne potrzeby. Posiadam architektoniczne Uprawnienia Budowlane do projektowania bez ograniczeń oraz jestem członkiem Izby Architektów.

Potrzebujesz projektu indywidualnego – zadzwoń +48 603 809 477.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz POBIERZ BEZPŁATNY PORADNIK