BUDOWA DOMU

Jak się na to mentalnie otworzyć?

budowa domu

Jak od marzenia o posiadaniu domu, przejść ze sobą proces, który umożliwi rozpoczęcie budowy w zaledwie 5 tygodni?

Nawet jeśli nie masz działki pod dom, pieniędzy lub zdolności kredytowej, a Twoje marzenie o domu z ogrodem wydaje się nierealne…

wiedz, że istnieje coś takiego jak umysł podświadomy, w którym jak na komputerze zapisane są wszystkie programy, chociażby dotyczące tematu związanego z posiadaniem domu. Te programy, określają bardzo dokładnie jakie osoby- zdaniem Twojej podświadomości- mogą własny dom posiadać, a jakie nigdy domu mieć nie będą. Pomyśl, jak cudownie byłoby, gdyby można było te wszystkie programy zamienić na coś, co rzeczywiście pomogłoby Tobie ten wymarzony dom kupić albo wybudować? Od wielu setek lat duchowi mistrzowie i nauczyciele świata rozwoju powtarzali i wciąż to mówią, trochę innymi słowami, że świat jest pełen wspaniałych możliwości. Dostępnych dla każdego. W Biblii Jezus powiedział – „Bogami jesteście” (Jan 10,34). „Wszystko, o co w modlitwie prosicie, stanie się wam, tylko wierzcie, że otrzymacie.” (Mk 11,24).

Gdyby sama intencja i modlitwa wystarczały, nie byłby potrzebny ten PDF. Oczyszczenie programów podświadomości, które stosuje, ma na celu udrożnienie przepływu energii, która w momencie formułowania przez Ciebie intencji, zaczyna poruszać się i to o co prosisz manifestować. Podczas tego procesu, na wierzch w pierwszej kolejności wychodzą sprzeczne z intencją programy, które należy oczyścić z Twojej podświadomości.

Wiele osób po przejściu ze sobą uczciwie tego 5-tygodniowego procesu, otworzyły się na kupno lub budowę domu. Pamiętaj, że kiedy oczyszczasz się z programów, które Ci nie służą, zaczynają się pojawiać na Twojej drodze ludzie i sytuacje, które otwierają dla Ciebie kolejne drzwi wszechświata. Możesz nagle dostać nowe zlecenie, ważną informację, pojawią się możliwości, które zbliżą Cię do Twojego marzenia. W taki właśnie sposób działa kochająca nas energia, chcąca zamanifestować dla nas wszystko o co prosimy. Wielu ludzi nazywa taki stan, byciem w przepływie (we „flow”), zatem, wejdź na falę, daj się oczyścić i otworzyć na to, co najlepsze Świat ma Ci do zaoferowania.

Normalna cena: 499zł
Cena w promocji: 159zł
Ilość sztuk w obniżonej cenie: 100

Jestem architektem, od lat towarzyszę ludziom na różnych etapach budowy domu, czasami współpraca rozpoczyna się już w momencie poszukiwania właściwej działki…

Podczas mojej praktyki zawodowej zauważyłam jak dużą rolę odgrywa wewnętrzna gotowość moich klientów na posiadanie domu. Oraz fakt, jak bardzo nieprzepracowane programy mogą cały proces popsuć lub udaremnić. Każdy z nas słyszał o rozwodach podczas budowy domu, o ekipach budowlanych, które nie potrafią “dowieźć” tematu lub kiedy brakuje pieniędzy na najprzyjemniejszą część budowy czyli na dodatki do wnętrza i ogrodu…

Chcę Ci powiedzieć, że to nigdy nie jest zły Los czy Karma, jest to tylko i wyłącznie blokada naszego systemu podświadomości, który świeci dla nas lampkę na czerwono z napisem “uwaga sprzeczny program”. Jeżeli masz w sobie determinację by oczyścić swoje blokujące Cię programy, własny wymarzony dom jest w zasięgu Twojej ręki…
Oto co znajdziesz w kursie (e-booku):

√ Udowodnię Ci, że nie musisz mieć pomysłu jak zarobić na budowę własnego domu. Większość moich klientów zaczyna od zera!

√ Otrzymasz 4 sposoby pracy z podświadomością- wszystkie metody możesz wykorzystywać dowolnie również do innych celów, ale jedna z tych metod naprowadzi Cię na Twoją wewnętrzną Moc Twórczą.

√ Krok po kroku pokażę Ci jak otworzyć się mentalnie na posiadanie własnego domu, poznasz sposób, który zadziała dla Ciebie jak magnes.

√ Dostaniesz materiał do pracy na 5 tygodni, gotowe propozycje afirmacji, szablony i ćwiczenia angażujące wszystkie Twoje sfery mentalne (XX ćwiczeń i XX szkiców do pracy własnej).

√ Nauczysz się jak pracować z podświadomością, z celami, z oddechem, jak łączyć oddech z afirmacją by upunktowić Energię na Twój cel.

√ Otrzymasz ankietę, która jest standardowym dodatkiem do umowy o prace projektowe z architektem.

√ Pokażę Ci, jak wybrać dla siebie odpowiedniego architekta.

√ Poznasz sposób, dzięki któremu przejdziesz tzw, „moment kryzysu” istniejący w każdym procesie twórczym, który z łatwością wdrożysz.

√ Stworzysz dla siebie podstawy mentalne, które otworzą Cię na większą świadomość i receptywność dóbr, które Świat ma Ci do zaoferowania

Czego możesz się spodziewać?

Podobno pomagam ludziom spełniać ich marzenia, częściowo się z tym zgodzę, bowiem nie każdy marzy o własnym domu z ogrodem. Niektórzy marzą o skalowaniu biznesu, inni o udanej relacji partnerskiej. Niektórzy chcą wyzdrowieć.

Przeszłam z moimi klientami wiele procesów przed i podczas budowy domu, dlatego wiem, że potrafię fizycznie, mentalnie i energetycznie wesprzeć ten proces. I zasilić go do dalszego sukcesu. Właśnie dlatego, że przeszłam to z moimi klientami tyle razy, mam w sobie otwartą gotową matrycę, z której można czerpać poprzez synchronizację.

Dzięki własnemu doświadczeniu i wiedzy o podstawach energetyki, ponieważ budowa domu to „ruszanie korzeni”. Korzeni, czyli podstaw od strony rodu naszej mamy i naszego taty (co omówię szerzej w e-booku). Mogę szczerze napisać, że ułatwiam moim klientom przejście ze sobą tego procesu, dzięki czemu mogą zrealizować swoje marzenie.

Pomagam przejść proces z samym sobą w taki sposób, że zaczniesz otwierać się na dodatkowe, wcześniej niedostępne możliwości, które poprowadzą do udanej inwestycji.

(każdy zasługuje na dom, który nazwie swoim własnym) GRAFIKA Z NAPISEM

Uważam, że jesteśmy na tej Ziemi po to, aby realizować wszystkie swoje marzenia. Żyć w harmonii z otoczeniem (ludźmi i ziemią) i cieszyć się dobrobytem. Dobrobytem rozumianym przez harmonijne relacje, bliskość, stabilizację finansową, dom, rodzinę…

Życzę Tobie i każdej osobie spełnienia jego własnego wyjątkowego marzenia i wielu sukcesów.

arch. Karolina Radoń

 

Poradniki & kursy stworzone z myślą o tobie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet adipiscing elit,sed do eiusm por incididut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.