Realizacje

Projekty domów – odkryj moje realizacje i zainspiruj się

Wśród moich realizacji możesz znaleźć jednorodzinne budynki mieszkalne, wnętrza domów i apartamentów oraz przestrzenie projektowane zgodnie z zasadami Vastu Shastra. Jeżeli dojrzewa w Tobie koncepcja budowy domu, to na pewno jest to idealny moment, by znaleźć dla siebie właściwą osobę do współpracy. W zakładce materiały opisuję krok po kroku jak taka wspólna praca wygląda i na czym polega. Jeżeli jest to Twój kolejny remont albo budowa, to wiesz już, że posiadanie po swojej stronie dobrego architekta to „must have”.

Dla wielu moich klientów dużym ułatwieniem jest to, że po uzyskaniu pozwolenia na budowę opiekuję się ich budynkiem i projektuję do niego wnętrze. To znaczna oszczędność czasu. Z niektórymi klientami zaczynam współprace jeszcze wcześniej, poprzez analizę ich horoskopów, pozytywnych wpływów planet oraz ich jakości i to, za pomocą wytycznych Vastu Shastra, przenoszę na ich rzut mieszkania lub domu.

Dla przedsiębiorców – nowe sposoby na przyciągnięcie obfitości do Twojej firmy

Przestrzenie komercyjne mogą być odbierane przez Twoich pracowników i klientów jako harmonijne i przyjazne, jak również jako estetyczne, ale chłodne i nie-zapraszające. Przepływ i wzajemne zrozumienie, a także życzliwość pojawia się w nas automatycznie, kiedy czujemy się dobrze. A tak właśnie będą czuć się Twoi klienci po lekkim tuningu wnętrza oraz po ustawieniu odpowiedniej intencji i symboliki. Istnieją protokoły, które mają za zadanie poprawić energetykę każdego wnętrza. Chcesz dowiedzieć się więcej wejdź tutaj.