fbpx

DREWNIANY DOMEK DO 35m2

Pełen relaks

Kluczem do znalezienia drogi do siebie w pierwszej kolejności jest odszukanie w sobie spokoju. Jak ten spokój w sobie znaleźć kiedy na zewnątrz jedna wichura za drugą…? Szukania w sobie stabilnego spokojnego punktu to czasami droga poprzez przeróżne doświadczenia. Jest wiele dróg i wiele metod, na pewno przebywanie w przestrzeni, która nas na ten spokój nastraja i relaksuje bardzo pomaga. I o tym chciałabym Wam opowiedzieć.

Oaza spokoju w zasięgu Twojej ręki

Ustawienia fabryczne

Natura najpiękniej przywraca nam nasze „ustawienia fabryczne” czyli to, jak się czuliśmy, zanim zamroziliśmy swoje ciało przez emocje, stres, niedożyte relacje, traumy i inne… tego typu historie:)

Ustawienia fabryczne przywraca w nas synchronizowanie naszych obu półkul mózgowych, tak by prawa i lewa strona na równi działały razem- miękkość i twardość, kreatywność i analityczność, żeńskie i męskie… Nasze obie półkule mózgowe synchronizują się znacznie szybciej przy dźwiękach natury, oraz poprzez przebywanie w naturze…

Projektowanie holistyczne to uwzględnienie uporządkowania naszej wibracji. Wibracja dostraja się do silniejszej, stabilniejszej fali – tak się dzieje w przypadku drewna księżycowego. Drewno ścięte we właściwej fazie księżyca posiada pro-zdrowotne właściwości oraz potrafi wpływać na rytm naszego serca. Powrót do ustawień fabrycznych jest powrotem do Domu. W nas.

Dom z drewna księżycowego

Drewno księżycowe nie jest jedynym materiałem, lub elementem, który użyty we wnętrzu wysubtelnia nas i przypomina o naszej prawdziwej (nienapiętej) naturze:) Podczas mojej praktyki zawodowej opracowałam procedury, dzięki którym znacznie łatwiej osiągnąć poziom synchronizacji i harmonii we własnym domu.

Projektowanie budynków holistycznych
© Karolina Radoń

share
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
POBIERZ BEZPŁATNY PORADNIK