O nas

Nazywam się Karolina Radoń i jestem dyplomowanym architektem. Swoją przygodę z zawodem projektanta rozpoczęłam już na studiach, pracując w dobrze osadzonych na rynku biurach projektowych w Irlandii.
Swoje doświadczenie zdobywałam w większych i mniejszych pracowniach, w Polsce i za granicą.
Jako członek dużych zespołów projektowałam dla koncernów. Pracowałam też w małych autorskich pracowniach poznając zawód architekta od innej strony.

Zawsze wiedziałam, że jestem na ziemi po to, aby projektować przestrzenie holistyczne. Tej myśli towarzyszyło życzenie, aby ludzie żyli szczęśliwie i odczuwali głęboki spokój w swoich domach. By cieszyli się zdrowiem i witalnością oraz mieli kontakt z Wewnętrznym Twórczym Potencjałem. Na takim świecie chciałam żyć, dlatego szukałam rozwiązań…

Podróże do Indii oraz moi mentorzy otworzyli mnie na wiedzę zawartą w Wedach. Początkowo studiowałam jogę, ajurwedę, GuruGitę oraz fragmenty tekstu sanskryckiego BhagawadGity…by trafić ostatecznie na dział Wed obejmujący naukę o przestrzeni. Odnalazłam tam Vastu Shastrę, która łączy w sobie matematyczny porządek, astrologię i astronomię, wiedzę o człowieku, rytualistykę oraz szacunek do otaczających nas żywiołów i ich mocy.

Tworząc projekty obiektów budowlanych współpracuję z innymi architektami, konstruktorami, branżystami odpowiedzialnymi za projekty instalacyjne, z rzeczoznawcami, z firmami odpowiedzialnymi za obrót nieruchomości, firmami wykonawczymi, kierownikami budowy, inspektorami nadzoru…

Projektując zgodnie z zasadami Vastu Shastry współpracuję z bardzo dobrym astrologiem wedyjskim.
Projekty holistyczne oparte są na wytycznych personalnego horoskopu partnerów (jak zaleca Vastu).
Uzupełniam całość o autorskie rozwiązania, czyli, stosuję drewno księżycowe, jonizuję i inhaluję powietrze w naturalny sposób…wdrażam rozwiązania, które dała nam natura.

Pełnię tego, co stanowi moje własne protokoły to połączenie technik poznanych na przestrzeni ostatnich lat, czyli doświadczenie wyniesione chociażby z pracy z polem morficznym opisanym przez Ruperta Sheldrake’a czy techniki ustawień systemowych Berta Hellingera.

Do zespołu zaprosiłam zdolnych ludzi odpowiedzialnych za grafikę 2D, 3D oraz rysunki koncepcyjne i wykonawcze,
a także wspaniałą obsadę dbającą o magazyn i produkty, które zamawiacie w butiku

Prywatnie o mnie:

Przeprowadzałam się w moim życiu łącznie z 25 razy. Natrafiałam dosyć często na domy lub mieszkania z jakimś konkretnym defektem energetycznym. Dzięki temu, nauczyłam się, jak radzić sobie z przestrzenią. Jak się z nią zaprzyjaźniać, jak przestrzeń oczyszczać i doprowadzać do stanu harmoniczności. Czyli, jak wprowadzić do pomieszczenia wyraźnie odczuwalny przez domowników spokój.

Indie to mój drugi dom...Sercem.
Kulturowo, duchowo oraz mentalnie są dla mnie zasobem wiedzy oraz niebywałym Diamentem.
Uwielbiam jogę, którą praktykuje od 15 roku życia. Joga mnie uziemia, sprawia, że moje poranki są rozświetlone, elastyczne i radosne.
Dzięki jodze nabywam Mocy z wiekiem...:)
Od wielu lat jestem wegetarianką, przez kilka lat przebywałam na dosyć surowej diecie – bez cukru, bez glutenu, bez pszenicy, bez produktów o wysokim indeksie glikemicznym… i z tamtego czasu pozostało mi sporo pozytywnych przyzwyczajeń żywieniowych i duża wiedza z zakresu suplementacji witamin i minerałów, ziół oraz adaptogentów.
Czasami przyjaciółki mówią na mnie „doktor Radoń”:)
Kocham podróże…