Projektowanie holistyczne

projekty architektoniczne oparte na Harmonii
PROJEKTOWANIE HOLISTYCZNE
projekty architektoniczne oparte na Harmonii

Projektowanie holistyczne

projekty architektoniczne oparte na Harmonii

Od lat projektuje z intencją – dla dobra moich klientów i wszystkich czujących istot. 
Moc intencji sprawia, że wybudowany dom zaczyna rezonować, manifestować dla nas i jak magnes przyciągać to, czego potrzebujemy. Połączenie Twojej i mojej intencji sprawia, że budynek wchodzi w synchronizację z naszymi bardzo dobrymi wibracjami i jakościami.

Właściwa intencja to tylko początek. Patrzę na człowieka jak na całość, holistycznie –  wiem że składa się z ciała, ducha i psyche… wiem, że jeżeli do zwykłego budynku dołożę ścianę solną, która jonizuje powietrze, albo domową tężnię- to mieszkańcy przebywający w tej przestrzeni będą łatwiej i szybciej rozluźniać się i odpoczywać.

Kiedy jesteśmy wypoczęci, gładko przyciągamy do swojego życia obfitość, dobre relacje, przyjemność i prostą radość z życia.

Projektuję niestandardowo. Oprócz kompetencji bycia wykwalifikowanym architektem, spędziłam sporą część życia na studiowaniu przekazów „zrealizowanych” istot, a podróże do świętych miejsc tylko moją wiedzę umocniły. Nauczyłam się projektować zgodnie z zasadami Vastu Shastra i tu leży moja największa wartość, którą mogę dać innym.

Wyobraź sobie dom, w którym ściany pokryte są bio farbami pochłaniającymi z powietrza formaldehyd, przytulne miękkie w dotyku materiały oraz oświetlenie, które jest ciepłe i kojące… wyobraź sobie, że słyszysz dźwięki, które równoważą Twoje obie półkule mózgowe, a zapach Twojego domu uspokaja i otula. Wyobraź sobie, że do budowy domu użyte zostały materiały ekologiczne lub z recyklingu, a drewno konstrukcyjne zostało ścięte w odpowiedniej fazie księżyca. Wyobraź sobie, że Twój dom jest zaprojektowany w kompatybilności z Twoim osobistym horoskopem i wzmacnia Twój wewnętrzny Twórczy Potencjał. Wyobraź sobie, że kompozycja przestrzenna Twojego domu utrzymuje zasady Świętej Geometrii i jest kosmicznym połączeniem Kosmosu z Mikrokosmosem w Tobie.

Harmonia i spokój.

Stabilizacja.

Poczucie bycia na miejscu w swoim Własnym Życiu.

Vastu Shastra, którą się zajmuję jest narzędziem, a właściwie technologią… Jest polecana przez jednego z największych mistyków naszych czasów – Sadhguru.

Oparta na starożytnej wiedzy z Wed, ma swoje identyczne źródło, podobnie jak:

❤️ Joga

❤️ Ajurweda

❤️ Medytacja

❤️ Tantra

…które z pewnością znasz. Vastu Shastra dotyczy harmonii wibracyjnej w przestrzeniach mieszkalnych i przestrzeniach użytkowych. Jeżeli chciałabyś/ chaiałbyś dowiedzieć się więcej, porozmawiajmy…

Jeżeli nie posiadasz jeszcze własnego mieszkania lub domu, albo jesteś na etapie szukania działki to też dobrze. Stworzyłam pięcio-tygodniowy kurs umożliwiający odblokowanie podświadomości z programów blokujących posiadanie domu.  

Budowa domu jest cyklem energetycznym, jak większość rzeczy które robimy (nowa relacja, nowy projekt, nowa praca…). Nasza podświadomość jest społecznie i kulturowo oprogramowana. Kurs, który stworzyłam czyści nasze przekonania i programy dotyczące posiadania domu i robi miejsce na pozytywne afirmacje…

„Każdy zasługuje na dom, który nazwie Swoim Własnym”

Karolina