Projektowanie holistyczne

projekty architektoniczne oparte na Harmonii
PROJEKTOWANIE HOLISTYCZNE
projekty architektoniczne oparte na Harmonii

Projektowanie holistyczne

projekty architektoniczne oparte na Harmonii

Od lat projektuje z intencją – dla dobra moich klientów i wszystkich czujących istot. 
Moc intencji sprawia, że wybudowany dom zaczyna rezonować i manifestować dla nas, i jak magnes i przyciągać to, czego potrzebujemy. Połączenie Twojej i mojej intencji sprawia, że budynek wchodzi w synchronizację z naszymi bardzo dobrymi jakościami.

Właściwa intencja to tylko początek. Patrzę na człowieka jak na całość, holistycznie, wiem że składa się z ciała, ducha i psyche… wiem, że jeżeli do zwykłego budynku dołożę ścianę solną, która jonizuje powietrze, albo domową tężnię- to mieszkańcy przebywający w tej przestrzeni będą łatwiej i szybciej odpoczywać i rozluźniać się.

Kiedy jesteśmy wypoczęci, gładko przyciągamy do swojego życia obfitość, dobre relacje, przyjemność i prostą radość z życia.

Projektuje niestandardowo. Oprócz kompetencji bycia wykwalifikowanym architektem, spędziłam sporą część życia na studiowaniu przekazów „zrealizowanych” istot, a podróże do świętych miejsc tylko moją wiedzę umocniły. Nauczyłam się projektować zgodnie z zasadami Vastu Shastra i tu leży moja największa wartość, którą mogę dać innym.

Wyobraź sobie dom, w którym ściany pokryte są bio farbami pochłaniającymi z powietrza formaldehyd, przytulne miękkie w dotyku materiały oraz oświetlenie, które jest ciepłe i kojące…wyobraź sobie, że słyszysz dźwięki, które równoważą Twoje obie półkule mózgowe, a zapach uspokaja i otula. Wyobraź sobie, że do budowy domu użyte zostały materiały ekologiczne lub z recyklingu, a drewno konstrukcyjne zostało ścięte w odpowiedniej fazie księżyca. Wyobraź sobie, że Twój dom jest zaprojektowany w kompatybilności z Twoim osobistym horoskopem i wzmacnia Twój wewnętrzny Twórczy Potencjał. Wyobraź sobie, że kompozycja przestrzenna Twojego domu utrzymuje zasady Świętej Geometrii i jest kosmicznym połączeniem Kosmosu z Mikrokosmosem w Tobie.

Harmonia i spokój.

Stabilizacja.

Poczucie bycia na miejscu w swoim Własnym Życiu.