fbpx

 

kasparo, luxury, exclusive table, karolina radoń, architect karolina radon, luxury design, luksusowe stoły, ekskluzywne wnetrza

Kasparo– polski producent luksusowych stołów. Jakość wykonania stołów Kasparo dorównuje produktom z najwyższej półki. Niezmiernie ciesze się, że tego rodzaju produkty pojawiające się na rynku polskim reprezentowane są przez polskie firmy. Stoły eksportowane są do Niemiec, Włoch, Dubaju. Zauroczyły  swoim wyjątkowym pomysłem również polskich projektantów.

Stół nie dość, że pięknie wygląda, to dzięki ukrytym czujnikom uruchamia wewnętrzne subtelne oświetlenie. Ten niezwykły mebel reaguje na nasz ruch i wita nas piękną poświatą, kiedy wchodzimy do pomieszczenia. „Inteligentne” i interaktywne stoły to wyjście poza ramy współczesnej architektury. Koncept interaktywności przestrzeni nie jest w architekturze nowością, ale dzięki temu rozwiązaniu zaczyna być jeszcze bardziej dostępny i namacalny. Powszechność tego rodzaju pomysłów stawia design w nowym świetle i daje szansę na ekspansywny rozwój w kierunku dialogu wnętrza z jego użytkownikiem.

kasparo, luxury, exclusive table, karolina radoń, architect karolina radon, luxury design, luksusowe stoły, ekskluzywne wnetrza

Filozofia i wizja firmy Kasparo to tworzenie produktów ekskluzywnych i luksusowych i za to ich cenię najbardziej. Oznacza to, że każdy model wyprodukowany zostanie jedynie kilkanaście razy, by właściciele tego produktu mogli cieszyć się jego ekskluzywnością.

Dodatkową niespodzianką Kasparo jest to, że do każdego zakupionego stołu firma dołącza zawiadomienie o nasadzeniu jednego drzewa, z lokalizacją GPS.

Tutaj znajduje się krótki filmik prezentujący możliwości stołu.

 

Projektowanie wnętrz i obiektów luksusowych
© Karolina Radoń Design

 

[pagelist_ext include=”1021,777,810″ image_width=”300″]

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

share