fbpx

Ściana, na której możemy pisać to świetne rozwiązanie dla wszystkich ludzi lubiących ekologię i potrafiących wykorzystywać każdą przestrzeń i każdą chwilę, na twórczy proces.
Ponieważ mamy możliwość pisania po ścianie, na której położona jest suchościeralna tapeta oszczędzamy papier. Oszczędzamy również miejsce- ściana, która do tej pory pełniła jedynie funkcje dekoracyjną- może stać się narzędziem pracy. Dodatkowe zastosowanie takiej ściany to tzw. „News Wall”- zostawiamy na niej informacje dla osób, które mogą być zainteresowane w danym miejscu, gdzie jako grupa funkcjonujemy. Informacja w stylu „dzisiaj lunch w TelAviv- podają szpinak”, albo „Wszyscy zainteresowani kursem gry w golfa, proszę zgłosić się do Małgosi”. Na rynku mamy wiele dostępnych produktów od suchościeralnych tapet, po tablice magnetyczno-suchościeralne na wymiar- które możemy dopasować do dowolnego fragmentu ściany.

tablice suchościeralne, ściany na których piszemy

tablice suchościeralne, ściany na których piszemy

Fotografie są autorstwa pracowni MorganLovell. Pracownia posiada szereg realizacji na terenie Anglii, którą można podziwiać za wspaniałe realizacje wnętrz biurowych, dedykowanych ludziom, z uwzględnieniem ich rozwoju profesjonalnego i zawodowego. MorganLovell to duża inspiracja w świecie aranżacji wnętrz komercyjnych.

 

Projektowanie wnętrz biurowych

© Karolina Radoń Design

Zapisz

share