fbpx

OPEN SPACE

016

Przestrzeń otwarta biurowa została wyposażona w kilka rodzajów stanowisk pracy. Mobilne biurka z elewatorami (elektryczna zmiana wysokości stanowiska pracy), wysokie hot deski do pracy stojącej oraz tradycyjne stanowiska pracownicze przeznaczone do pracy siedzącej. Oprócz open-space mamy do dyspozycji gabinety do pracy zespołowej skupionej oraz przestrzeń spotkań, miejsce na kawę i herbatę oraz prezentacje multimedialne. Na parterze tego samego budynku znajduje się pokój „fun room” ze stołem do piłkarzyków oraz dużą sala konferencyjną z możliwością podziału na dwie odrębne sale (za pomocą ruchomej ścianki kurtynowej).

015

Układ kolorystyczny płytek dywanowych dopuszcza dowolną modyfikacje aranżacji przestrzeni. Kolor główny ciemny grafit połączony z kolorem niebieskim w częściach biura odpowiedzialnych za pracę, kolorem szarym w częściach biura odpowiedzialnych za odpoczynek oraz pomarańczowym w miejscach rozmów, spotkań i czynnego relaksu.

009

011

Open-space znajduje sie w budynku zaprojektowanym przez APA Architekci, gdzie mogłam zaproponować swoją koncepcję całości wykończenia i aranżacji wnętrza.

022

018

020

021

019

017

#projektowaniewnetrz
#karolinaradońdesign

share