fbpx

Pozwolenie na budowę – Potrzebne dokumenty i uzgodnienia

Cześć, nazywam się Karolina Radoń i od wielu lat pomagam ludziom zrealizować ich marzenia o posiadaniu własnego domu.

Moja pomoc polega na skutecznym uzyskaniu wszystkich dokumentów i dopełnieniu formalności, które potrzebne są do uzyskania Decyzji o pozwoleniu na budowę. Niewiele osób wie, że sam projekt architektoniczno-budowlany nie wystarczy. Potrzebne są dokumenty i uzgodnienia, które dołączamy do projektu. Do kompletu dokumentów do PnB powinniśmy dołączyć m.in. Decyzje o wyłączeniu gruntów z produkcji rolniczej. Potrzebujemy sprawdzić czy działka jest na terenie zmeliorowanym, jeżeli tak to uzgodnić przebudowę urządzeń wodnoprawnych. Niestety, dokumenty te można uzyskać w różnych urzędach i potrzebne są do tego inne załączniki. Warto wiedzieć co i gdzie załatwić…:)

Obserwuję to od wielu lat i widząc sprzeczności pomiędzy informacjami podawanymi w mediach o szybszych procedurach pozwoleń na budowę, a realiami, postanowiłam stworzyć bezpłatny pdf. Dokument ten zawiera najbardziej podstawowe informacje dotyczące dokumentów składających się na część formalno-prawną dołączaną do projektu oraz to, gdzie udać się i kto może przygotować załączniki do wniosku. Jeżeli jesteś osobą, która kompletuje dokumenty do budowy własnego domu, to jesteś w dobrym miejscu. Ściągnij materiał, a w razie pytań napisz na info@architektkarolinaradon.com.

Jeżeli szukasz odpowiedzi na poniższe pytania, to ten materiał z pewnością jest dla Ciebie:

  • gdzie uzgodnię melioracje?
  • gdzie uzgodnię wyłączenie gruntów z produkcji rolniczej?
  • gdzie uzgodnię zjazd z działki?

„Pozwolenie na budowę- potrzebne dokumenty i uzgodnienia” to prosty dokument, który ułatwi Ci załatwienie kilku ważnych tematów przed pozwoleniem na budowę.

Pozdrawiam i życzę udanej budowy,
Karolina Radoń

POBIERZ PDF

share